SIDE-POWER® by Sleipner Motor - SRL100/185T-24V Retrattile
Per informazioni e ordini contattaci
Codice: SIDE-POWER SRL100/185T-24V
SRL100 Retrattile , 24V   100kg
di spinta Low profile
Item code: SRL100/185T-24V      EAN: 7070969016711
  • Contattaci
Thrust at 21V* (kg) 100
Thrust at 24* (kg) 116
Typical boat size (ft · m) 35 - 55 · 10 - 17
Tunnel inner diameter (mm) 185
Propulsion Twin
Power at 21V* (kW · Hp) 6,3 · 8,4
For DC system (V) 24
Weight (kg) 44
Min. battery capacity (CCA**) 750
4 Locknut 4 1260
5 Anode 7 1190 A